bursa daire boya bursa ev boyama CHP Malatya M.V.Adaylarının'' Malatya Basak Der'' i Ziyareti - Basak Köyü Paylaşım Platformu
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Makaleler
Gazi Arayıcı
Basak Köyü Kuruluşu.

Köy tahminen 16. yüzyılın ilk yarısında kuruldu. 1560 tahririnde Basak Akça Dağ’a Nahiyesine bağlı 6 haneli bir köydür. Verg Devamı..

Facebook
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
CHP Malatya M.V.Adaylarının'' Malatya Basak Der'' i Ziyareti
Cumartesi, 28 Mart 2015
CHP Malatya M.V.Adaylarının'' Malatya Basak Der'' i Ziyareti

CHP Genel başkan yardımcısı Malatya Millet vekili  Veli AĞBABA, Malatya  millet vekili   adayı Avukat Yusuf SÜRÜCÜ ve CHP il yönetimi  bugün(28/03/2015) Malatya Basak Köylüleri Yardımlaşma ve Dayanışma    derneğimizi(BASAK  DER) ziyaret etmişlerdir.Gündeme dair açıklamalar yapan  M.V adayları Veli AĞBABA ile Yusuf SÜRÜCÜ 7 haziran genel seçimlerinde  destek istediler.  Basak köylülerinin  birçok bedel ödemesine rağmen her  daim CHP nin yanında olduğunu söyleyen Veli AĞBABA  birkez daha herkesin önünde Basak köylülerine teşekür ediyorum dedi.

Bir  gazetecinin Mecliste  kabul edilen  iç güvenlik paketi ile ilgili   sorusu üzerine  AĞBABA  iç güvenlik  paketini tanımadıklarını Yasal haklarını kullanarak Ana Yasa Mahkemesine ve ilgili kurumlara itiraz edeceklerini söyledi.Bu paketin ömrünün 7 hazirana kadar olduğunu söyleyen AĞBABA ,8 Haziranda CHP hükümeti bu yasayı değiştirecektir dedi.

Ankara  Büyükşehir Belediye başkanı Melih Gökçek  ile Hükümet sözcüsü  Bülent ARINÇ arasındaki tartışma  ile   ilgili  gelen soruyada Her ikiside haklı  diyerek cevap  verdi.

Basak Köylülerinden gelen sorular üzerine ise AĞBABA Hekimhan'da iktidar biziz .Basak Köyü(Mahalle) nün hangi sorunu varsa sorunun  çözümü için  Hekimhan belediyesinin   üzerine düşeni yapacağını söyledi.

Etiketler: www.basakkoyu.com
Yorumlar
Yorum Yazın
İsim:
E-Mail:
Web site / Blog:
Mesajınız:
4 + 22 =